Komunikat dla interesantów

Komunikat w sprawie działania urzędu

Informujemy, że w związku z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego, począwszy od dnia 18 marca 2020 roku do odwołania Inspekcja Weterynaryjna wprowadza ograniczone przyjmowanie Interesantów. Pomimo zamknięcia budynku dla interesantów urząd będzie pracował, wstrzymana będzie jedynie możliwość osobistego załatwiania spraw.

Zapraszamy do kontaktu z pracownikami Inspekcji Weterynaryjnej - wyłącznie telefonicznego lub pisemnego (za pośrednictwem poczty tradycyjnej lub elektronicznej)

Telefon: 67 212-38-72

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przyjmowanie prób do badań na włośnie zostaje ograniczone. Próbki będą przyjmowane wyłącznie w godzinach od 7.30 do 9.00. Również wyniki będą wydawane w tych samych godzinach

Prosimy nie wchodzić z próbami do urzędu -próby wraz z wypełnionym protokołem oraz odliczoną kwotą w wysokości 20 zł za badanie dzika i 11 zł za badanie świni-pozostawić w wystawionej termotorbie i zadzwonić na powyższy numer telefonu.

Odbiór wyników po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu.

Prosimy by osoby ,które wróciły z zagranicy zwłaszcza z rejonów gdzie stwierdzono przypadki występowania koronawirusa  oraz osoby wykazujące objawy grypopodobne nie przychodziły osobiście do urzędu ani nie dostarczały próbek do badań.

Edit: 01.04.2020